O nas

O nas

Placówka Kolorowe Motyle jest Dwujęzycznym Przedszkolem Integracyjnym, które zapewnienia kompleksową opiekę dzieciom, również ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Działa od września 2012 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Miasto Gorzów Wlkp. Miejsce zostało zaprojektowane przez specjalistów z dbałością o najdrobniejszy szczegół, nie tylko w oparciu o najwyższe standardy zalecane przez Sanepid i Straż Pożarną, ale również w oparciu o nowoczesne rozwiązania. Pełen monitoring zapewnia nie tylko bezpieczeństwo maluchów, ale również spokój rodziców. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas wypełniały nowe, ciekawe doświadczenia oraz twórcza aktywność i to właśnie wykwalifikowana kadra, spełniająca się w swojej pracy jest gwarantem sukcesu naszej placówki.

Nasza oferta zapewnia wysoką jakość edukacyjną, równość szans oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci, oczekiwaniom ich rodziców oraz całego środowiska lokalnego wspomagając ich działania mające na celu wychowanie, opiekę i nauczanie dziecka. Pragniemy, by w naszym przedszkolu każde dziecko czuło się radosne i bezpieczne.

Godziny otwarcia

Przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 przez cały rok z wyjątkiem dni ustalonych w organizacji placówki.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym przedszkolu?

Zadzwoń lub napisz do nas a odpowiemy na twoje pytania.

Zadzwoń do nas
+48 884 764 488

Napisz do nas
biuro@kolorowemotyle.pl