Kadra

Kadra pedagogiczna

Nasza kadra to zespół pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Realizując program przedszkola korzystamy z nowoczesnych metod pedagogiki, ale także sięgamy po autorskie pomysły. Swoją pasją inspirujemy i motywujemy dzieci do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów. Każdego dnia z entuzjazmem i pomysłowością uczymy, wyjaśnimy, inspirujemy, jednocześnie pozostawiając przestrzeń na odkrycia i własną twórczość dzieci.

Kadra zarządzająca:

Ewelina Kwiatkowska

Ewelina Kwiatkowska

Dyrektor Przedszkola, dyplom Akademii Ekonomicznej w Poznaniu z zakresu Komunikacji i Promocji w Biznesie, magister Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczestnik kursu języka angielskiego w The London Skills Institute w Londynie. Dyrektor i założyciel Niepublicznego Przedszkola Fun Park w Słubicach. Doświadczenie zdobyte w trakcie 8 lat kierowania placówkami przedszkolnymi, a przede wszystkim w próbie najwyższych lotów jaką jest macierzyństwo.

Katarzyna Miś

Katarzyna Miś

Dyrektor Pedagogiczny, kwalifikacje pedagogiczne uzyskane w Studium Pedagogicznym w Szczecinie podczas studiów podyplomowych z pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej oraz kwalifikacje w zakresie zarządzania placówka oświatową w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp. wykształcenie wyższe z zakresu chemii zdobyte na Politechnice Szczecińskiej Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej. Nauczyciel z piętnastoletnie doświadczeniem zawodowym. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Grażyna Galin

Grażyna Galin

kierownik placówki, dyplomowana pielęgniarka z wieloletnim stażem na oddziale pediatrycznym. Od lat współpracuje z świetlicami środowiskowymi jako opiekun dzieci z dysfunkcjami. Doświadczenie pedagogiczne zdobyła podczas pracy w przedszkolu Stowarzyszenia Edukacyjnego "Razem". Wieloletni wolontariusz wielu akcji charytatywnych i pomocowych. Prywatnie mama dwóch cudownych córek.

Co nas wyróżnia?

  • mamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej,
  • w swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, metody i formy pracy,
  • gwarantujemy nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym przedszkolu?

Zadzwoń lub napisz do nas a odpowiemy na twoje pytania.

Zadzwoń do nas
+48 884 764 488

Napisz do nas
biuro@kolorowemotyle.pl